Zapoznaj się z szeroką ofertą
firanek i zasłon

O firmie

 

Dlaczego Pracownia Z DUSZĄ?
... bo powstała z zamiłowania i pasji do aranżacji okiennych.
Inspiruje nas wnętrze – eleganckie i z klasą.

Zdradź nam swoje pragnienia, a my stworzymy aranżację dopasowaną do Ciebie i Twojego domu.

Dlaczego aranżacje okienne?
Okno to wizytówka domu. Chroni przed ciekawskimi spojrzeniami, ale przede wszystkim dodaje niepowtarzalnego domowego nastroju.


Pracownia z Duszą to najwyższej jakości aranżacje okienne na bazie wysokiej jakości tkanin. Tkaniny hiszpańskie, włoskie, tureckie i innych krajów europejskich - niepowtarzalne wzory, unikalne tkaniny na firany, rolety, zasłony, poduszki, obrusy i narzuty. Ty zamawiasz – my sprowadzamy i szyjemy dla Ciebie.

Aranżacja okna w pokoju dziecka? Pracownia z Duszą to również szeroka oferta wyjątkowych i kolorowych tkanin dla dzieci.

Niepowtarzalne aranżacje okien, zasłony do salonu, rolety do kuchni, firany do pokoju dziecięcego stworzymy specjalnie dla Ciebie na bazie tkanin: Spagnolo, Margo, Casadeco, Ozlem, Sama Tekstil, VV Design, Radpol oraz FRX Studio.
Systemy aranżacji okien (karnisze, szyny sufitowe, mechanizmy do rolet rzymskich itp.) dobieramy starannie i z precyzją, bazując na produktach firmy Marcin Dekor, Inter Dekor Pro oraz Bojanek.

Domowy nastrój to także dekoracje i bibeloty. W sklepie internetowym pracowni znajdziesz także artykuły dekoracyjne firmy Eurofirany: wazony, obrusy, lampy itp. Spójrz, co kryje nasz magazyn.

Firany, rolety rzymskie, zasłony, obrusy, poduszki dekoracyjne, indywidualne aranżacje okien – tanio, solidnie, szybko.
Co możemy dziś dla Ciebie zrobić?
Pracownia z Duszą
Aneta Labisz

ul.Zwycięstwa 5a
44-177 Paniówki
Zadzwoń do nas
Napisz
Godziny otwarcia
Odwiedź nas:

poniedziałek - piątek: 09:00 - 17.00
Dojazd do Klienta do 35 km gratis!